PRACA QUBIQA W POLSCE
TU JESTEŚ
  Sub navigation
Produkcja Mechaniczna
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Mechanical Parts
Tel. +48 67 356 70 10

PRODUKCJA MECHANICZNA

Qubiqajest poddostawcą konstrukcji stalowych dla systemów wewnetrznejlogistyki

Realizujemy kompletne lub częściowe dostawy elementów stalowych przeznaczonych do systemów wewnętrznej logistyki. Mamy doświadczenie w dostarczaniu części, których właśnie potrzebujesz – w konkurencyjnych cenach i dobrej jakości.

Nasze przedsiębiorstwo stosuje wiele metod obróbki stali. Wykonujemy ciecie profili, posiadamy tokarki tradycyjne, maszyny CNC, frezarki i prasy krawędziowe; jak również wiele innych profesjonalnych narzędzi do obróbki mechanicznej. Mamy bogate doświadczenie w spawaniu metodami TIG, MIG-MAG, posiadamy również stoły spawalnicze. Poza tym, mamy własną malarnię do malowania natryskowego na mokro, co zapewnia jakość wykończenia w wybranym kolorze.


Qubiqa w Polsce jest poddostawcą dla kilku największych na rynku integratorów systemów do obsługi wewnętrznej logistyki, którzy koncentrują się szczególnie na optymalizacji procesów logistycznych w nowoczesnych i efektywnych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Od prostych elementów do kompletnych systemów logistycznych oraz od standardowych systemów do jednostkowych rozwiązań wg potrzeb odbiorcy.


Mamy zespół doświadczonych konstruktorów, najlepsze warunki do produkcji oraz stosujemy procesy korzystne ekonomicznie, aby dostarczać jedne z najlepszych na rynku elementów dla systemów logistycznych. Oferujemy rozwiązania według indywidualnych potrzeb klientów.


Qubiqa gwarantuje najwyższą jakość. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i stosujemy najlepsze komponenty czołowych dostawców takich jak SEW, Festo, SKF, Forbo-Seigling i innych.


Zawsze jesteśmy do dyspozycji, aby przeprowadzić niezobowiązującą rozmowę na temat Państwa potrzeb w zakresie produktów stalowych lub części, które mogą przyczynić się do stworzenia produktów wysokiej jakości i optymalnych procesów produkcyjnych. 


 

Qubiqa dostarcza elementy konstrukcji dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb
Jak możemy Ci pomóc ?